Soda – wyjątkowy hostel

Soda – wyjątkowy hostel

Soda to hostel w Poznaniu należący, jako jeden z nielicznych, do Poznań Tourist Organizastion. Jest to projekt współfinansowany z funduszy europejskich. Dzięki dodatkowemu wsparciu i zaangażowaniu właścicieli to coś więcej niż zwykle miejsce noclegowe.

Niepowtarzalna atmosfera połączona z nowoczesnym designem sprawi, że pobyt w Poznaniu będzie udany. Za niesamowity klimat i pokoje o standardzie hotelowym Soda została wyróżniona rekomendacją największego na świecie serwisu turystycznego TripAdvisor.

Pokoje

W swojej ofercie Soda Hostel Poznań ma 14 pokoi. Wszystkie są urządzone w nowoczesnym stylu, co buduje niepowtarzalny klimat. Na wyposażenie pokoi składają się łóżka z wysokimi, szwedzkimi materacami, które zapewnią komfort w czasie snu. Ponadto, w każdym pokoju znajduje się szafa, lampka do czytania i stolik nocny. W niemalże wszystkich pokojach znajduje się prywatna łazienka, jedynie 3 pokoje korzystają z podwójnej łazienki na korytarzu. Łazienki wyposażone są w prysznice, toaletę i lustra.

Dla rodzin przygotowano specjalny pokój, w którym znajdują się dwa łóżka piętrowe, z czego jedno, dolne, z małżeńskim materacem. Dodatkowo istnieje możliwość dostawienia łóżeczka niemowlęcego.

Soda posiada także specjalny pokój – chillout room. Jest to pomieszczenie przeznaczone do zabawy i relaksu. Tutaj znajdują się liczne gry, a dla najmłodszych zabawki. W hostelu zapewniony jest także całodobowy dostęp do świeżej kawy Lavazza oraz możliwość korzystania z nowocześnie
i kompleksowo wyposażonej kuchni (toster kubki, talerze etc.). W całym budynku znajduje się szybkie Wi-Fi. Istnieje możliwość skorzystania z komputera, a także wypożyczenia suszarki, pralki czy żelazka. Czy za tak wysoki standard, miłą obsługę i niespotykaną atmosferę trzeba dużo zapłacić? Nie! Ceny noclegów są one porównywalne z cenami jakie oferują inne hostele w Poznaniu. Dla klientów biznesowych i indywidualnych istnieje także możliwość wykupienia abonamentów. Przy rezerwacjach długoterminowych hostel udziela rabatów.

Lokalizacja

Soda Hostel położony jest w historycznej dzielnicy Poznania – na Jeżycach. Jest to samo centrum stolicy Wielkopolski. Taka lokalizacja gwarantuje piękną okolicę, a także bliskość wszystkich najważniejszych miejsc w Poznaniu. Hostel od Starego Rynku dzieli jedynie 1,8 km, a od Starego Browaru – 2 km. Jedynie 700 m od Sody są zlokalizowane Targi Poznańskie. W ścisłej okolicy hostelu znajduje się także kino, teatr, wiele barów i restauracji, a także: kantor, banki, całodobowy sklep oraz wypożyczalnia rowerów.

Jak trafić?

Hostel od Dworca Autobusowego i Kolejowego dzieli jedynie 1,3 km. Dystans ten można szybko pokonać wybierając tramwaj linii 10 bądź 12. Z Lotniska Ławica można bezpośrednio dojechać do Sody autobusem L lub 59. Przyjeżdżający samochodami maja zapewniony parking w najbliższej okolicy hostelu.

Aby dokonać rezerwacji w Soda Hostel wystarczy wejść na stronę www.sodahostel.com albo skontaktować się telefonicznie. Soda z pewnością zaskoczy Cię ciekawą estetyką, interesującym wnętrzem i wspaniałą obsługą.