(Super) Last Minute – szybki wypad do Hiszpanii

(Super) Last Minute – szybki wypad do Hiszpanii

Propozycja wyjazdu do Hiszpanii dla wielu z nas jest niezwykle kusząca. Zwłaszcza teraz kiedy za oknem szaro i ponuro, temperatura jest bliska zeru i praktycznie codziennie zmagamy się opadami deszczu i mroźnymi podmuchami wiatru – rozgrzane, złociste piaski i lazurowe wybrzeża zdają się być jeszcze bardziej pociągające i atrakcyjne. Ponadto sprzyjający śródziemnomorski klimat sprawia, że w Hiszpanii z dobrą, słoneczną pogodą mamy do czynienia przez blisko 300dni w roku, a i zima nie jest tak chłodna i dokuczliwa jak u nas. Nie ma więc chyba lepszego pomysłu na pokonanie zimowo-wiosennej depresji, naładowanie akumulatorów i oderwanie się od szarej rzeczywistości, jak właśnie wypad do Hiszpanii.

Wakacje od zaraz? – dlaczego nie

Nie musimy czekać do lipca czy sierpnia, obawiać się czy dostaniemy w tym okresie wymarzony urlop, czy do tego czasu nie zdarzy się coś, co zniweczy nasze plany. Nie każdy lubi też wakacyjny gwar, przebywanie na przepełnionych plażach czy w zatłoczonych pubach i restauracjach. Z powodzeniem możemy wyjechać za kilkanaście czy nawet kilka dni.

Zalety ofert Last Minute

Szybko przekonamy się, że wyjazd w najbliższym terminie ma jeszcze wiele dodatkowych korzyści. Po pierwsze możemy skorzystać z bardzo ciekawych ofert wycieczek Last Minute. Kiedy zajrzymy na stronę www.iberotur.pl to zobaczymy, że w wiele atrakcyjnych zakątków, począwszy od Hiszpanii kontynentalnej, a skończywszy na wyspach wchodzących w skład archipelagu Balearów czy Wysp Kanaryjskich możemy wyjechać praktycznie od zaraz. Okazje cenowe są zaś naprawdę zachęcające. Na niektórych wycieczkach jesteśmy w stanie zaoszczędzić od 10 do nawet 60%. Tak atrakcyjne niskie ceny niektórych nie tyle przyciągają, co odstraszają. Część osób na skutek nagłośnionych afer z udziałami biur podróży obawia się tego, co zastaną na miejscu i czy wycieczka będzie pełnowartościowa. Tymczasem, kiedy skorzystamy z sprawdzonego pośrednictwa ryzyko jest praktycznie żadne. Oczywiście ostrożności nigdy za wiele. W związku z tym przed wyjazdem warto dokładnie zapoznać się z regulaminem oraz wyjaśnić wszelkie niejasności.

Należy podkreślić, że wykupiona w ramach Last Minute wycieczka jest ofertą pełnowartościową, niczym nie różniącą się od tej wykupionej kilka miesięcy wcześniej. Mamy więc takie sama prawa i przywileje jak osoby, które wykupiły wycieczkę z wyprzedzeniem. Zwolennicy podróżowania w systemie Last Minute chwalą sobie tę metodę nie tylko ze względu na bardzo atrakcyjne upusty, ale również z uwagi na to, że jest to oferta pewna. Po pierwsze mamy gwarancję wyjazdu – wycieczka nie może już zostać odwołana. Po drugie niezależnie od kursów walut, wzrostu cen, cła itp. na 20 dni przed planowanym terminem wyjazdu jej cena nie może ulec zmianie. Mamy więc niepodważalną gwarancję, co do terminu, warunków wycieczki oraz niezmiennych kosztów.