Szukasz wakacyjnych emocji? Skocz ze spadochronem!

Szukasz wakacyjnych emocji? Skocz ze spadochronem!

Ciepłe i słoneczne lato to idealny czas na to, aby spełniać swoje marzenia. To wtedy wyjeżdżamy na wakacje, nad wodę czy w góry, częściej uprawiamy sporty, spotykamy się i zawieramy nowe znajomości. To również idealny moment na to, aby spełnić swoje marzenia i skoczyć ze spadochronem – teraz możesz zrobić to bez żadnego specjalnego przygotowania!

 

Skoki spadochronowe wielu z nas kojarzą się głównie z latami przygotowań i nienaganną kondycją. Często również z ryzykiem i wypadkami. Jednak nowoczesne spadochroniarstwo nie ma nic wspólnego z tym sprzed lat. Dzięki wysokiej klasy sprzętom i technice skakać może praktycznie każdy, nawet bez przeszkolenia i badań lekarskich. Na początek, gdy chcesz zasmakować w skokach, pomyśl o skorzystaniu z usług szkół spadochroniarskich, które oferują skoki tandemowe.

Czym jest skok tandemowy?

Skokami w tandemie nazywa się takie, które odbywają się wspólnie z instruktorem. Uczestnik skoku jest spięty z nim specjalną uprzężą, dlatego do skoku nie trzeba posiadać wcześniejszego przeszkolenia, badań lekarskich czy specjalnej kondycji. Skoki tandemowe odbywają się z wysokości 3000 metrów, co skutkuje w 30 sekundach swobodnego spadania, lub 4000 metrów, co daje minutę spadania bez otwartego spadochronu. Po tym czasie czasza spadochronu otwiera się i przez około 5 minut można podziwiać piękne widoki. Lądowanie jest miękkie, wobec tego nie ma ryzyka kontuzji.

Skoki tandemowe idealne na prezent

Dzięki temu, że do skoku tandemowego nie trzeba żadnego wcześniejszego przygotowania, jest on również idealnym pomysłem na prezent dla każdego, kto chciałby bliskiej sobie osobie zrobić niecodzienną niespodziankę. Skoki są chętnie wybierane na urodziny, rocznice, na wieczory kawalerskie i panieńskie, nawet pod choinkę – każda okazja jest dobra, żeby skoczyć ze spadochronem i poczuć niezwykłe emocje.

Jeżeli chcesz zakupić skok tandemowy, wybierz dobrą szkołę spadochronową. Na skoki zaprasza Skydive – szkoła z wieloletnim doświadczeniem, która działa w Kruszynie pod Włocławkiem oraz w Kamieniu Śląskim i Przasnyszu. Skok można zakupić całkowicie przez Internet pod adresem: http://www.skydive.pl/tandem-rejestruj/zaproszenie/.

Ceny za skok tandemowy rozpoczynają się od około 500 złotych w przypadku skoku z 3000 metrów oraz około 700 złotych dla skoku z 4000 metrów. Dodatkowa usługa rejestracji, czyli filmowanie i fotografowanie skoków to około 250 złotych.

Jeżeli zatem szukasz czegoś niecodziennego na swoje wakacje, zaplanuj już teraz skok ze spadochronem. W tandemie skoczyć może prawie każdy, dlatego zaproś także swoich bliskich, żeby razem przeżyć niezapomnianą przygodę!